Treningi

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Wydarzenia - Październik 2017 › Treningi

Calendar Month Navigation

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
25

Trening I grupa (ul.Bema 33, Gdynia)

Trening II grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening III grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

26

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

27

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

28
29
30

UKS Bombek Malbork – AH Legia Warszawa 1

UKS Wikingowie Elbląg – AH Legia Warszawa

1

UKS Wikingowie Elbląg – AH Legia Warszawa

2

Trening I grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening II, III grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

3

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

4

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

5
6
7

PTH Koziołki Poznań – UKS Bombek Malbork

8
9

Trening I grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening II, III grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

10

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

11

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

12
13
14

UKS Wikingowie Elbląg – MKS Sokoły Toruń

15

UKS Wikingowie Elbląg – MKS Sokoły Toruń

16

Trening I grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening II, III grupa (ul. Bema 33 Gdynia)

17

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

18

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

19
20
21

UKS Bombek Malbork – BKS Bydgoszcz

MINIHOKEJ 2 (2010 i młodsi) 2017/2018 – Warszawa

22
23

Trening I grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening II, III grupa (ul. Bema 33 Gdynia)

24

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

25

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

26
27
28

AH Legia Warszawa 2 – UKS Bombek Malbork

PTH Koziołki Poznań – UKS Wikingowie Elbląg

MINIHOKEJ 1 (2008, 2009, 2010) 2017/2018, KPOZHL – Poznań

29

PTH Koziołki Poznań – UKS Wikingowie Elbląg

30

Trening I grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

Trening II, III grupa (ul. Bema 33, Gdynia)

31

Trening I, II, III grupa (ul. Grabowo 6, Akademia Morska w Gdyni)

1
2
3
4

UKS Bombek Malbork – ŁKH Łódź

5
+ Export Events