Sezon 2020/2021 dla HUKS NIEDŹWIADKI GDYNIA okazał się trudny organizacyjnie, aczkolwiek sportowo bardzo udany💪😀.
Pandemia dopadła wszystkich w szczególności Naszą społeczność hokejową. Cały sezon hokejowy praktycznie od 12 marca 2020 nie mieliśmy możliwości trenowania na lodzie na gdyńskim lodowisku przy ul. Bema 33, jak to bywało w latach poprzednich od początku istnienia klubu tzn. od lipca 2008.
Nie podłamaliśmy się absolutnie zaczęliśmy trenować tylko i wyłącznie na rolkach😀👍🏒.
Rozpoczęliśmy zmagania w rozgrywkach żaka młodszego grupa B okręg północny rozgrywki prowadzone były pod auspicjami Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz jeździliśmy na turnieje mini hokeja do zaprzyjaźnionych klubów #UKSWikingowieElbląg, #UKSBombersMalbork, #MKSSokołyToruń.
Jak wspomniałem na wstępie sezon pod względem sportowym był bardzo udany nasze wspaniałe niedźwiadki nie zrażały się trudnymi warunkami (brak możliwości trenowania na lodzie) i w rozgrywkach żaka młodszego zajęły drugie miejsce👏💪😀 🥈🏆poniżej statystyki http://polskahokejliga.pl/Home/League/58 przegrywając jedynie z drużyną #WTHWrocław. Przypomnę, że mieliśmy drużynę złożoną tylko i wyłącznie z Naszych wychowanków z roczników 2008 (jeden gracz), 2009 (7 zawodników), 2010 (7 zawodników), 2011 (1 gracz). Młodsza drużyna HUKS NIEDŹWIADKI GDYNIA rozegrała dwa turnieje oraz dwa sparingi mini hokeja w Malborku, Toruniu oraz w Elblągu co i tak można uznać za sukces przy istniejącej pandemii i zmieniającej się dynamicznie sytuacji w kraju👍💪👏.
Dodatkowo udało nam się zorganizować cztery zgrupowania letnie i zimowe na których nasi zawodnicy szlifowali swoje umiejętności także można powiedzieć na pewno nie próżnowaliśmy😀💪.
Koniec sezonu uczciliśmy spotykając się w #AquaParkReda wszyscy z uśmiechem na ustach weszliśmy w okres urlopowy.
HUKS NIEDŹWIADKI GDYNIA niedawno zakończył sezon treningami wakacyjnymi jeszcze w lipcu. Nie możemy doczekać się nowego sezonu ruszamy już od września 2021 zapisz się nie czekaj i ty możesz zostać niedźwiadkiem💪😀👍.
Zapisy pod nr. tel. 668136923 #HUKSNIEDZWIADKIGDYNIA
Bartłomiej Wróbel
Do zobaczenia na treningach😀