Za nami pełne emocji trzydniowe zmagania niedźwiadków na trzech taflach, trzech miast.
Początek rywalizacji rozpoczęliśmy w sobotę 16 marca na lodowisku w Malborku, gdzie nasza najmłodsza drużyna niedźwiadków grała turniej mini hokeja.
Rywalizowaliśmy z koleżankami i kolegami z @ŁKH Łódź , GAS Olivia Gdańsk , UKS Bombers Malbork oraz PTH Koziołkami Poznań. Każdy z 4 meczów dostarczył nie lada emocji i wielu pięknych akcji, zakończonych bramkami. Dla niektórych z niedźwiadków był to pierwszy występ w biało-niebieskich barwach. Nasz zespół zakończył udział w turnieju czterema wygranymi meczami
Dziękujemy drużynie ŁKH za użyczenie bramkarzy na turniej
Kolejny, niedzielny dzień rywalizacji to mecz ligi młodzika pomiędzy naszymi dzielnymi niedźwiadkami, a WTH Wataha Wrocław.
Był to mecz numer trzy, w rywalizacji między drużynami. Byliśmy pewni swego po ostatnich spotkaniach i przebieg meczu to oddawał. Szybie akcje i wiele efektownych starć pod bandami to to co mogliśmy oglądać na tafli Elbląskiego lodowiska. Akcje były kończone efektownymi bramkami, niekiedy przy dźwięku poprzeczki bramki
W poniedziałek 18 marca zmagania przeniosły się na dobrze nam znaną hale Olivia w Gdańsku gdzie podejmowaliśmy zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk. W roli gospodarzy stoczyliśmy bój w szybkim tempie z liderem grupy. Mecz obfitował w wiele akcji i nie łatwych sytuacji dla naszej drużyny. W tym meczu musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i ostatecznie przegraną naszej drużyny.
Był to dość intensywny okres dla naszej młodszej i starszej drużyny. Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom za zaangażowanie w grze i pełne emocji mecze.
A my dalej swoje zapraszamy w szeregi niedźwiadków treningi na lodzie w Gdańskiej Hali Olivia poniedziałki godz. 18:50-19:50.
Do zobaczenia www.huksgdynia.pl