W sobotę wróciliśmy z eliminacji do #CzerkawskiCup 
Ruszyliśmy do Poznania już w piątek, żeby nasi chłopcy mogli się wyspać i przed tak dużym turniejem odpocząć. Ale dzieci to tylko dzieci i dość długo z pokoi dochodziły pokrzykiwania i śmiechy. Integracja pełną gębą .
Rano śniadanie i na lód ⛸️.
Razem z nami na turniej podróżowała też drużyna Uks Olivia co okazało się bardzo przyjemnym doświadczeniem dla obu drużyn. Na pewno to powtórzymy .
Lodowisko było nam już dobrze znane, tak jak i część drużyn. Stresu trochę było ale znana w świecie Niedźwiadkowa hokejowa radocha sprawiła, że w szatni było wesoło i głośno .
Graliśmy wspaniale, naprawdę wspaniale. Byliśmy zgrani i każdy wykonywał swoją robotę na lodzie najlepiej jak potrafił. Były oczywiści gorsze momenty ale udawało się rozładować konflikty i zmotywować do dalszej walki.
Zajęliśmy w turnieju bardzo dobre i wysokie, a jednocześnie najgorsze w świecie sportu miejsce.
IV i niestety nie pojedziemy na finały do Warszawy.
Jesteśmy klubem, który ma lód tylko 4 miesiące w roku, po 45 minut, 3 razy w tygodniu…, a to co pokazaliśmy na lodzie było czymś niezwykłym. Pomyśleć co by było gdybyśmy mieli lód częściej i więcej. Hokejowy splendor i sława byłyby nasze!  co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Takie talenty nam się trafiły. Ach…
Czujemy niedosyt bo naprawdę niewiele brakowało… Na pocieszenie pozostaje nam fakt, że swoją grą i wynikami zaskoczyliśmy nie tylko drużyny ale i organizatorów oraz to, że na tak dużym turnieju to nasz zawodnik, Julek Panasewicz został MVP turnieju.
Brawo brawo Julek 
Turniejowe bluzy też okazały się ekstra 
Zapraszamy na zdjęciowo- filmową relację z turnieju. Dziękujemy Trenerom, rodzicom, a przede wszystkim naszym wspaniałym chłopcom bez których nie byłoby tego sukcesu (no i mamy wielki puchar ).

Skład turnieju:
Trener: Mariusz Maćkowiak
Zawodnicy:
BR Nikodem Piask
BR (i pole) Hubert Śmigielski
Patryk Muszyński
Jan Powajbo
Beniamin Milowicz
Dominik Hennig
Aleksander Bruliński
Jurek Kuźmicz
Julek Panasewicz
Mateusz Szwajkowski
Damian Jurzyk
Borys Dłużewski
Adam Medlarski
Maciek Idzikowski